Szybki pedicure w domu

Latem szczególnie trudno jest zadbać o stopy, jeśli stale nosimy buty outdoorowe. Dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na nogi. Szybki pedicure w domu można łatwo wykonać w domu.

Oczywiście z linią kosmetyków Creative Nail Design jeszcze łatwiej zadbać o swoje dłonie i paznokcie. CND zasługuje na to, by być liderem nowej ery manicure. Firma od 29 lat jest liderem w branży paznokciowej, dzięki ciągłemu poszerzaniu obszarów swojej działalności. Creative Nail Design pozwala na znalezienie własnego, niepowtarzalnego i wyjątkowego wizerunku.

Najpierw wyczyść stary lakier do paznokci. Użyj pilnika, aby przyciąć paznokcie prosto, aby zapobiec wrastaniu. Przygotuj miskę wody, dodaj sól morską i trochę żelu pod prysznic. Moczyć stopy w gorącej kąpieli przez około piętnaście minut.

Następnie zacznij masować szorstką skórę (zwłaszcza pięty i skórę wokół paznokci) pumeksem. Jeśli pumeks jest twardy, można go zwilżyć wodą.

Po wyschnięciu stóp nałóż grubą warstwę kremu nawilżającego i nałóż na wierzch specjalne bawełniane skarpetki. Wcześniej możesz dokładnie masować nogi peelingiem.

Pielęgnacja bezpośrednio na paznokcie

Po kąpieli stóp robimy sobie półgodzinną przerwę, a następnie bezpośrednio przystępujemy do obróbki paznokci. W tym czasie płytki paznokcia będą miały czas do wyschnięcia, dzięki czemu po opiłowaniu nie złuszczą się zbyt szybko. Jeśli po kremie pozostanie tłuszcz, można go usunąć zmywaczem do paznokci lub alkoholem.

Najpierw użyj pilnika do paznokci, aby nadać płytkom pożądany kształt. Możesz także użyć specjalnej pęsety. Krawędź paznokcia nie powinna być przycinana zbyt głęboko, ponieważ nie unikniesz wrastającej płytki paznokcia.

W przypadku pedicure domowego obowiązują te same zasady, co w przypadku pielęgnacji w salonie kosmetycznym. Tak więc miniatura powinna lekko zakrywać palec bezpośrednio, a resztę należy przyciąć tak krótko, jak to możliwe.

Po wymodelowaniu paznokci należy koniecznie wypolerować paznokcie i usunąć spod nich zabrudzenia i zrogowaciały naskórek przy pomocy pomarańczowego patyczka. Następnie nałóż lakier do paznokci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
24 + 5 =