Jak wybrać perfumy: wskazówki

Czy znasz osobę, która nie miałaby ulubionych perfum Christian Dior, które mogą bez nich żyć? Zgadza się, nie ma. Nie ma znaczenia, czy jesteś mężczyzną czy kobietą, zawsze chcesz, aby pochodził od ciebie tylko przyjemny aromat.

Jak możemy mówić o kompletności obrazu, gdy główny niuans nie jest wprowadzony – nie ma aromatu? Perfumy to ostateczny, niepozorny, ale bardzo ważny i integralny dotyk kompletności każdego obrazu.

W tym artykule dowiemy się, jak wybrać perfumy. Wybór perfum to bardzo ważna i złożona kwestia, nie ma obiektywnego osądu co jest lepsze, a co gorsze, ponieważ wszystkie stwierdzenia są całkowicie indywidualne i nie jest to zaskakujące, ponieważ nie ma czegoś takiego, co będzie odpowiadało absolutnie każdemu.

Ponadto wybór jest skomplikowany, ponieważ trudno od razu zorientować się, który zapach będzie dla Ciebie odpowiedni i czy będzie wywoływał alergie, jak np. W kosmetykach, wystarczy określić rodzaj skóry.

Każdy z nas jest indywidualny i nie jest prosty, wszyscy mamy swoje preferencje, gusta i naszym zdaniem doskonały aromat. Wybierając, zawsze zastanów się, jak postrzegasz konkretny zapach, który chcesz kupić.

Zaskakujące, nawet w tak złożonym i wieloaspektowym zagadnieniu, możemy zidentyfikować podstawowe zasady, nawet jeśli są one trochę abstrakcyjne i nie opisują każdego przypadku tak bardzo, jak to możliwe, ale i tak prawie wszystkie pomogą.

Pierwsza zasada

Aromat jest wszystkim! Nie możesz zacząć dnia bez perfum. Przyzwyczaj się do tego i naucz swoich bliskich, przyjaciół i znajomych, że jesteś pięknym młodym kwiatem o delikatnym i dyskretnym zapachu. Zawsze pomaga rozwinąć wiarę w siebie, zrozumieć, że jesteś piękna i seksowna.

Wybierając perfumy, określ czas ich użycia. Oznacza to, że jeśli używasz go rano, to weź najlżejszy zapach, bez uciążliwych składników.

Druga zasada

Ciągle szukaj nowych opcji, ale nie oznacza to, że musisz je natychmiast kupić. Potrzebować:

  • zegarek;
  • porównać;
  • spróbuj w testerze;
  • spać ze swoim ulubionym aromatem.

Po tym wszystkim, dopiero po chwili, jeśli twoje ciało go nie odrzuca, możesz kupić te perfumy. Rozprowadzaj zapachy – do pracy, wypoczynku, korporacji i na spacer. Zawsze powinieneś pachnieć inaczej, być niepowtarzalnym. Nie przegap tego, że kupując perfumy, musisz wziąć pod uwagę porę roku i pogodę, kiedy będziesz ich używać. Aromaty owocowe lepiej stosować latem, a na zimę bardziej odpowiednie są aromaty cieplejsze, które nie mają tak jasno wyrażonej aromatycznej łuski.

Wybierając perfumy, zwróć uwagę na temperament osoby, ponieważ może ona dużo powiedzieć. Na przykład sportowcy preferują lekkie, przewiewne owoce, jeszcze szybsze aromaty cytrusów. Pragmatyczne kobiety preferują perfumy drzewne i kwiatowe. Kobiety, które bardzo interesują się modą, często rezygnują z wyboru perfum w proszku.

Jeśli chodzi o mnie, kobiety są bardzo kapryśne przy wyborze perfum, ale mężczyźni przewyższają nawet kobiety. Nie każdemu może spodobać się fakt, że jego temperament jest po prostu zmuszony do zbliżenia się. Dlatego najlepszą opcją jest wybór perfum z pomocą mężczyzny, do którego są przeznaczone.

Trzecia zasada

Mówi, że tylko skóra, na której wykonano próbkę perfum, może potwierdzić, czy zapach został wybrany, czy też wybrany prawidłowo. Twój indywidualny zapach ma ogromny wpływ na to, jakie perfumy wybierzesz. Jeśli twój zapach nie pasuje do zapachu perfum, cały przyjemny aromat zostanie zepsuty.

Po nałożeniu próbki na skórę odczekaj chwilę, pozwól, aby zapach nieco zgasł, wchłonął, a następnie oceń. Im dłużej będziesz czekać, tym dokładniejsza będzie Twoja prognoza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
24 ⁄ 12 =